Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke virker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:57, torsdag 9 januar 2020

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Eriksbakken og Orkerødgata har flere gatelys som ikke virker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyktene i Orkerødgata er reparert, men gatelyktene virker fortsatt ikke i Eriksbakken.

    Publisert anonymt 20:39, torsdag 6 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter