Tilbake til alle rapporter

Oversvømt veg-

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Per Normann Grindheim 13:40, lørdag 11 januar 2020

Sendt til Bømlo 4 minutter senere

Vegbana er oversvømt i lengre tid etter at det har regnet. Her ligger det stort sett alltid vann. Tilgrodd mold/gras strøsand i vegbana som hindrer drenering. Det er dessuten flere plasser langs rolfsnesvegen fra Stangervågen oversvømt vegbane pga masse regn og tilgrodde vegkanter. Kunne anbefalt ein gravemaskin på hjul og skrapt bort tilgrodde plasser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:18, mandag 10 februar 2020

  • Dette blei ikkje løst 11 Januar. I går 09.02.20 såg det slik ut. Det var ca 10-15 cm vann over hele vegbane, og dekket også store deler av fortauet.

    Sendt inn av Per Normann Grindheim 08:18, mandag 10 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter