Tilbake til alle rapporter

Veilys mørklagt strekning fjellfinnbukta - hamna

Rapportert i kategorien Gatelys av Vigdis Andersen 15:10, søndag 12 januar 2020

Sendt til Skjervøy og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Mangler lys strekning fjellfinnbukta- hamna.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei..Gatelys mørklagt igjen på samme strekning som sist rapportert..vært borte i 3 uker..årsak er nok uværsdag som vi hadde den 21.januar..

    Publisert anonymt 19:39, lørdag 8 februar 2020

  • De løste problemet raskt etter første varsel..nå er det nytt men samme problem. .

    Sendt inn av Vigdis Andersen 18:05, søndag 9 februar 2020, markert som fikset

  • Siste problem er ikke løst.

    Sendt inn av Vigdis Andersen 22:29, onsdag 12 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter