Tilbake til alle rapporter

Fv109/Hauge: Dødt gatelys ved bussholdeplassen

Rapportert i kategorien Gatelys av Jesper Henriksen 15:33, mandag 13 januar 2020

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelyset over bussholdeplassen har gått ut. La merke til det midt i desember, men kan ha vært slik lengre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sjekket for to dager siden. Ikke fikset.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 21:55, tirsdag 25 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter