Tilbake til alle rapporter

Trenger å strøs.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Bjørnar Dahle 11:34, tirsdag 14 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg mindre enn et minutt senere

Glatt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Funka bra. Og de har husket å strø senere også😀

    Sendt inn av Bjørnar Dahle 17:33, onsdag 12 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter