Tilbake til alle rapporter

Isete og farlige forhold på sykkelveien

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 17:32, tirsdag 14 januar 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

I dette skyggefulle området har ikke den snøen/slapsen som la seg på veiene i dag tidlig forsvunnet fra veien i løpet av dagen, siden solen ikke kommer til her. Nå er det frossen og sporete slaps, eller speilblanke området her og rundt svingen og oppover langs Maria Dehlies vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gikk over på grunn av mildvær. Har også kortvarig vært dårlige forhold i etterkant (men det har jo ikke vært mye snø denne vinteren)!

    Publisert anonymt 18:20, tirsdag 11 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter