Tilbake til alle rapporter

Isete og farlige forhold på sykkelveien

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 17:34, tirsdag 14 januar 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

I dette skyggefulle området har ikke den snøen/slapsen som la seg på veiene i dag tidlig forsvunnet i løpet av dagen, siden solen i liten grad kommer til her. Nå er det frossen og sporete slaps, eller speilblanke området her og oppover bakken og også på den neste "flata" nærmere Høybråten stasjon.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter