Tilbake til alle rapporter

Elendig veg utover heile fylkesveg 6314.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Trygve Harald Rullestad 18:21, tirsdag 14 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Roan 4 minutter senere

Elendig veg lang tid no. Fullt av slaghol over alt. Må kjøre slalom for å kome fram.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tok ei stund. Vegen vart høvla og nokre stader påført ny grus. Men begynner å bli hol i vegen igjen etter ny nedbør.

    Sendt inn av Trygve Harald Rullestad 08:32, onsdag 12 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter