Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys langs fylkeskommunal GSV

Rapportert i kategorien Gatelys av Stine Syvertsen 07:20, onsdag 15 januar 2020

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Dette og de oppe på gangbrua har vært svarte i lengre tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har muligvis vært svarte i over to år: https://www.fiksgatami.no/ report/ 47808

    Vet ikke om det eventuelt har vært fikset en periode og deretter gått ut igjen.

    Ble også meldt inn 31. januar 2019 via epost til lars.pettersen@vegvesen.no, som dengang sto som kontaktperson på Fredrikstad kommunes nettside. I dag står det oddfi@viken.no. Kanskje sende en epost i den retning?

    Sendt inn av Jesper Henriksen 16:17, onsdag 15 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:26, onsdag 12 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter