Tilbake til alle rapporter

Gatelys mørklagt og et lysarmatur vendt feil vei

Rapportert i kategorien Gatelys av Tony Sundal 07:59, onsdag 15 januar 2020

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Gatelys mørklagt og et lysarmatur vendt feil vei på Nordalsfjordbrua

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • NBN Elektro har satt gatelys på brua i drift på oppdrag frå Kinn Kommune. Defekt kabel mot dei to første gatelysa på Florø-sida gjør at dei fortsatt er mørke. Avventer utbetring

    Ørjan Tjøtta Koordinator NBN Elektro

    Sendt inn av Ørjan Tjøtta 08:48, onsdag 12 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter