Tilbake til alle rapporter

Svært mye vann ved /i rundkjøringen. Dette har vært slik hver dag i denne uken. Må noen ganger kjøre i motsatt retning.

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Øivind Ryngøye 07:33, fredag 17 januar 2020

Sendt til Bergen 2 minutter senere

Har vært svært mye vann i veien hele uken. Biler må tidvis kjøre i motsatt retning for og ikke "drukne".

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:19, onsdag 19 februar 2020

  • Få ut fingeren! #fiksgatavår!!!! Folk er drittlei dette nå.! 😡

    Sendt inn av Øivind Ryngøye 14:19, onsdag 19 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:56, torsdag 19 mars 2020

  • Hva er dette for tulleside om ikke kommentar her blir sendt til administrasjonen ???? Her er det et avløp i rundkjøringen som som må være noe feil med ( tett muligens) og det eneste som blir gjort er å sette ut markeringer for å vise at bilister må være varsome!! Lastebiler/vogntog har kjørt i stykker disse markeringene og dette er det dere klarer! -Elendig arbeid!!!

    Sendt inn av Øivind Ryngøye 22:56, torsdag 19 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter