Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys over området

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 21:20, tirsdag 21 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 5 minutter senere

Mørklagte gatelys førte til nesten-påkjørsel av person uten refleks i området ved krysset hjellumvegen/kjonerudvegen. Ser det har vært meldt for flere måneder siden. Håper dette blir ordnet før det skjer en ulykke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter