Tilbake til alle rapporter

Autovern på bro er borte

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Espen Borge 19:58, onsdag 22 januar 2020

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Dette har vært slik i to år nå. Fare for gående og sykelister. Kan falle ned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:22, onsdag 19 februar 2020

  • Problemet er vel i og for seg løst. Men om utførelsen er bra kan vel diskuteres.

    Sendt inn av Espen Borge 20:54, onsdag 18 mars 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter