Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke,

Rapportert i kategorien Gatelys av Linn Maiken Holtet 20:17, onsdag 22 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 3 minutter senere

Fungerer ikke, skrur seg på og skrur seg av veldig fort, så blinker bare,

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene lyser ikke.

    Publisert anonymt 20:05, torsdag 23 januar 2020

  • Gatelys lyser ikke

    Publisert anonymt 09:45, mandag 27 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter