Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke,

Rapportert i kategorien Gatelys av Linn Maiken Holtet 20:17, ons. 22 januar 2020

Sendt til Åsnes og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Fungerer ikke, skrur seg på og skrur seg av veldig fort, så blinker bare,

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene lyser ikke.

    Publisert anonymt 20:05, tor. 23 januar 2020

  • Gatelys lyser ikke

    Publisert anonymt 09:45, man. 27 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?