Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler i østlig del av Proffesor Ryghs Gt, samt maritvoll gata og mikvoll gata

Rapportert i kategorien Gatelys av Arne Holtan 10:54, torsdag 23 januar 2020

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Har vært uten belysning i over en uke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Arne Holtan 15:49, torsdag 20 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter