Tilbake til alle rapporter

Vei sprekker opp og synker.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Knut-Jarle Olsen 02:56, søndag 26 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 4 minutter senere

Rett etter lyskrysset mot rundkjøring har veien sukket (høye hjulspor). Det er også en sprekk som blir lengre og lengre. Er to gatelys der som siger faretruende mot veibane. ser også et par hull som jeg mistenker er synkehull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Knut-Jarle Olsen 00:00, torsdag 27 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter