Tilbake til alle rapporter

Vannkumme/bekkalokk

Rapportert anonymt 23:14, søn. 26 januar 2020

Sendt til Sund og Hordaland 1 minutt senere

Bekkalokk er vekk. Der er et ca 40x40cm firkantet hull ca. 60cm dypt ved innkjørselen/postkasse stativ ved Stølsvegen 6. Dette må sikres og fikses, grunnet det er fare for skader på biler og folk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter