Tilbake til alle rapporter

Mørke lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Stine Syvertsen 07:33, tirsdag 28 januar 2020

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hele rekka med lys langs gravlunden er mørke, langs fylkeskommunal GSV.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nå lyser de...

    Sendt inn av Stine Syvertsen 07:34, onsdag 26 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter