Tilbake til alle rapporter

Ikke feid januar 2020

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Stine Syvertsen 07:37, tirsdag 28 januar 2020

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Brua ble ikke feid da resten av strekningen ble feid i januar 2020 (for å fjerne punkteringsgrusen). Ble dårlig feid etter fjorårets vinter også, slik at noe av grusen fra den gang fortsatt ligger der og har ligget der over sommeren....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter