Tilbake til alle rapporter

Avfallsbeholder - søppelhåndtering

Rapportert anonymt 08:41, tirsdag 28 januar 2020

Sendt til Buskerud og Flesberg 3 minutter senere

Tidligere stod denne beholderen ca 80m lenger øst. Denne betjente hyttene i nærheten. Nå som det er bygd ut flere hytter skal den samme beholderen brukes av mange flere. Noen av hyttene er utleiehytter med stor kapasitet mht gjester/ besøkende. I romjula var beholderen full et par dager før nyttårsaften. Nå i helgen var den full lørdag formiddag. Kapasiteten er for liten/ den må tømmes oftere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:06, tirsdag 25 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter