Tilbake til alle rapporter

Skilt til Udnes kirke skulle vært flyttet.

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 10:19, tor. 30 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 1 minutt senere

10-15 biler hver dag kjører feil og vi begynner å bli lei av det vi som bor nedi veien her.

Skiltet må flyttes.

Veien vi har nedover her tåler ikke den kjøringen hver dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter