Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gangveibom

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Finn Bjørtuft 18:26, torsdag 30 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 4 minutter senere

Ødelagt gangvei-bom i Tislegårdsveien nær Gamle Gomsrudvei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:42, fredag 28 februar 2020

  • Ingen svar, som vanlig!

    Sendt inn av Finn Bjørtuft 14:42, fredag 28 februar 2020

  • Ingen svar fra kommunen

    Sendt inn av Finn Bjørtuft 15:16, onsdag 25 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:34, søndag 29 mars 2020

  • Trolig ikke reparert...

    Sendt inn av Finn Bjørtuft 11:34, søndag 29 mars 2020

  • Delvis ødelagt men funker..

    Sendt inn av Finn Bjørtuft 12:06, søndag 26 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter