Tilbake til alle rapporter

3 lykte stolper uten lys. Defekt pære. I lykte stolpe er ledningsbrudd lys kommer å går. Stolpe nr 1. Stolpene er løse ved sterk vind kan desse forsake fall.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:42, fre. 31 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region vest og Selje 3 minutter senere

Lyktestolpe nr 1 i byggefelt, har ledningsbrudd lys kommer å går. Lys stolper 3 stk er defekt lyspærer, lyktestolper er løse i fundament. Ved sterk vind kan desse eventuelt blåse over ende. Vert informert flere gonger ang dette. Hoper på at dette bli utbedret snarlig, da barn ferdes til og fra skole.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter