Tilbake til alle rapporter

Veldig dype hull i Holanvegen mellom nr 30-36

Rapportert i kategorien Hull i vei av stein.arne.flovik@ntebb.no 12:32, tirsdag 4 februar 2020

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Dype hull i hele veiens bredde spesielt på tre steder mellom Holanvegen 30 og 36. Oppstår regelmessig pga at veien er skrapet på en slik måte at vannet blir stående i veibanen og ikke renner ned i slukene. I tillegg er det et oppkomme av vann i veien mellom Holanvegen 23 og 34 som medfører oppbygging av issvuller nedover veien. I tillegg har eier av Holanvegen 34 plassert ut søppelkasser på veikanten på lite egnet sted ift både veiskraping og snøbryting. Dette gjør problemet enda verre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:48, tirsdag 3 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter