Tilbake til alle rapporter

Mye brukt fotgjengerfelt for gående til Røa kirke og motsatt mot Røa senter. Det er ikke nok lys over fotgjengerfelt. Ofte meget farlige situasjoner da kjørende som nærmer seg fotgjengerfelt ikke ser skiltene tidsnok. Det bør settes opp ekstra lys over hvert skilt.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:17, tirsdag 4 februar 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Se oppsummering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:09, fredag 6 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter