Tilbake til alle rapporter

Fårleg merka gangfelt.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av jan lygre 00:28, onsdag 5 februar 2020

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gagfeltet er skilta berre på ei side. Mangler skilt på eine sida ved det røde huset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:33, onsdag 4 mars 2020

  • Er blitt vane med at Fylkeskommunen ikkje gjør noe som helst.

    Sendt inn av jan lygre 09:33, onsdag 4 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:23, onsdag 1 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter