Tilbake til alle rapporter

Gate virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av David V. Pedersen 08:33, ons. 5 februar 2020

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelyset virker ikke på store deler av Moneveien, ca 500m fra Eikeveien til innkjørrsel nr to til Røseveien. På Eikeveien fra Moneveien til Grøvannsveien er det også mye mørkt. På Eikeveien kan det se ut som om det mangker en fas (ca 2 mørke og 1 lys ned igjennom) Dette har vært fikset flere ganger, sist i forrige uke. Dette lyset er kommunalt. Entreprenør kan ringe om de trenger utfyllende kommentarer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 13:21, ons. 4 mars 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av David V. Pedersen 13:21, ons. 4 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?