Tilbake til alle rapporter

Dårlig avrenning fra asfalten pga. synk/setning

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:20, onsdag 5 februar 2020

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Over tid har asfalten satt seg, slik at nå ristene som skal håndtere overvann står høyere enn asfalten rundt. I tillegg er det ikke kontinuerlig fall hele veien slik at det samler seg vann, særlig foran innkjørsel til Kvednaberget 5.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:22, onsdag 4 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter