Tilbake til alle rapporter

Nye gatelys, dumping av ledninger

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:27, fre. 29 juli 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Vikna 3 minutter senere

Det er blitt dumpet/forlagt ledinger ved alle nye gatelys i nærheten av merket plass på kartet. Det er mye hunder og barn i området, og det bes å få ryddet opp. (Ser ut som alle er blitt brukt av elektrikker)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Min far ryddet opp! Ingen ryddet ved de andre, kun ved elboksen.... Som jeg har sett.

    Publisert anonymt 02:22, lør. 27 august 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter