Tilbake til alle rapporter

Tidligere rapotert kommer å går .og det mangler i tillegg 3 gatelys på tappert veg

Rapportert i kategorien Gatelys av Paul Ulvund 10:48, ons. 5 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Tingvoll 1 minutt senere

Tidligere rapotert kommer og går pluss at det mangler 3 andre gatelys i samme plass

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veldig ustabilt mellom 2 lyspungt ,lyser et så er det andre slokt og omvendt . så det må jo sees på .det er flere pungt på denne veistrekningen som er uten lys enda .

    Sendt inn av Paul Ulvund 11:31, ons. 4 mars 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter