Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys i gatekryss og gate

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:21, onsdag 5 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 3 minutter senere

Helt mørklagt gatekryss og gate. Svært farlig for myke traffikanter som krysser Ranværingsgata i krysset mot Søndre gate! Dette er et "høystress-kryss". Biler som svinger inn i Ranværingsgata har liten sjans til å se fotgjengere/ syklister i tide.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:31, onsdag 4 mars 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter