Tilbake til alle rapporter

Brøyting av gangvegen ved MARTHA KVEUM bør brøytes bedre.Og pass på at av og påkjøring til RV.136 ikke blir sperret. MK sier at hjemme sykepleier måtte parkere i vegbanen ved besøk idag (7/2 -20). MK er over 90 år og avhengig av hjemme sykepleier / -hjelp. Håper at det kan bli bedre framover. Mvh. Kjell Sæther. (svigersønn).

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Kjell Sæther 18:34, fredag 7 februar 2020

Sendt til Lesja og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Mangelfull brøyting av gangveien hos Martha Kveum.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter