Tilbake til alle rapporter

Utrolig mange dype og stygge hull langs hele veien! Vanskelig å unngå å ødelegge biler selv i minimal hastighet.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:30, lør. 8 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 5 minutter senere

Hullene blir både verre og flere. Dette må fikses umiddelbart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:53, lør. 7 mars 2020

  • Det ble løst. Men ikke godt nok. Gikk 5 dager så var det like ille

    Publisert anonymt 14:53, lør. 7 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter