Tilbake til alle rapporter

Ønsker flere gatelys langs krokmoen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:30, lørdag 8 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes mindre enn et minutt senere

Det er ikke gatelys mellom avkjøringen til Krokmoen og barnehagen. Deretter er det flere hundre meter til neste. Mange barn som har dette som skoleveg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter