Tilbake til alle rapporter

Manglende rist langs bygård

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Hans-Petter Fjeld 21:44, lørdag 8 februar 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det ser ut til å mangle en rist langs denne bygården. Det virker til å være minst 50 cm fall og potensiale for alvorlig skade.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter