Tilbake til alle rapporter

8-10 lys som ikke virker mellom Juvik og Stongafjelltunellen

Rapportert i kategorien Gatelys av Stig-Esben Olsen 17:52, tirsdag 11 februar 2020

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Se video her: https://www.dropbox.com/ s/ s4ne88isg5uu8xr/ 20200206%20FV562%20Juvik-Stongafjelltunellen.mp4?dl=0

Spesielt problem der det er flere på rad, og ved innløpet til tunellen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:50, tirsdag 10 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter