Tilbake til alle rapporter

6-8 lys som ikke virker fra Storeklubben og opp på FV562

Rapportert i kategorien Gatelys av Stig-Esben Olsen 18:02, tirsdag 11 februar 2020

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Spesielt ved Storeklubben, hvor to kjørefelt møter buss og utkjøring fra sykkelvei er det mørkt.

Se video her: https://www.dropbox.com/ s/ gk6hd75t0vdtlbg/ 20200206%20FV563%20Storeklubben.mp4?dl=0

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:51, tirsdag 10 mars 2020

  • Med unntak av et par lys like ovenfor bussterminal på Storeklubben, så er problemet løst.

    Sendt inn av Stig-Esben Olsen 21:47, onsdag 11 mars 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter