Tilbake til alle rapporter

Farlige situasjoner

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:06, tirsdag 11 februar 2020

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Bøckmannsveien , gang/sykkelsti er er generelt dårlig vedlikeholdt. I vinter har det vært verre enn noen gang. Isholker har felt mange syklister og gående selv om de har vært« skodd» for vinterføre. Syklistene kan sykle i bilveien, hvis de tør. Jeg har vært vitne til flere hasardiøse forbikjøringer der, flaks at det har gått bra. Bøckmannsveien er en meget trafikkert vei, både på gang/sykkelsti og bilvei. Er det mulig å få til samme standard der som det er i Breidablikkveien?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter