Tilbake til alle rapporter

Tett stikkrenne under FV5747

Rapportert anonymt 09:57, ons. 12 februar 2020

Sendt til Eid og Sogn og Fjordane 3 minutter senere

Stikkrenna har vært tett siden i høst. Tvilsomt om noen har meldt dette tidligere. Overflatevannet renner nå ut på dyrkamark beplanta med frukttrær. Må gjøres noe med.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?