Tilbake til alle rapporter

Ingen av lysene har virket ytterst på molo

Rapportert i kategorien Gatelys av olafleriksen@gmail.com 12:57, onsdag 12 februar 2020

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Ingen lys har virket i stolpene på moloen i Follesevågen i vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:57, fredag 13 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:43, lørdag 11 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:00, lørdag 9 mai 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:40, lørdag 6 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:55, lørdag 4 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter