Tilbake til alle rapporter

Djupe hull

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:19, onsdag 12 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue mindre enn et minutt senere

Hele Tyrsvei er full i djupe hull, og det er vanskelig å ta seg fram med bil, uten å havne på verksted.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi vet om det. Alle vegene våre er slik nå. Det er vanskelig å gjøre noe med det om vinteren, og penger har vi heller ikke..

    Sendt inn av Dag Haugen 12:51, torsdag 13 februar 2020, markert som fikset

  • Veien ble forsøkt skrapet, det hjalp i ca 1 dag, så var det like ille.

    Publisert anonymt 23:24, onsdag 11 mars 2020, åpnet på nytt

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:30, torsdag 9 april 2020

  • Veien har blitt forsøkt skrapet flere ganger, men før man tar masseskifte her, blir det ikke bra. Det gjelder alle veiene her på byggefeltet.

    Publisert anonymt 01:30, torsdag 9 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter