Tilbake til alle rapporter

Darlig vei i Tønsberg 3111 (centrum)

Rapportert i kategorien Hull i vei av Andre Joachim 17:03, fredag 14 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 1 minutt senere

Veien har dårlige overflater, flere hull og midten av veien er for høy, noe som får en vanlig bil til å skrape under ved 10kmph. Så veien må omjusteres. Stien ved enden av veien trenger fullstendig restaurering - da den ujevne overflaten kan forårsake personskade. Mange mennesker går med hunden sin og får tilgang til jernbanestasjonen daglig ved å bruke denne stien. Overflaten var allerede dårlig da vi flyttet inn for noen måneder siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter