Tilbake til alle rapporter

2 gatelys fungerer ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:11, søn. 23 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Holtålen 4 minutter senere

2 gatelys lyser ikke utenfor malmvegen 571 ved fotgjengerfelt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:32, tir. 24 mars 2020

  • Lett og gi beskjed, men saken er ikke blitt ordnet enda!

    Publisert anonymt 21:32, tir. 24 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter