Tilbake til alle rapporter

Gatelys har ikke virket på mange dager

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:05, søn. 23 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

Mørkt hele veien fra Nordbygdvegen 388 og ned mot Jønsrud skole. Vedvart siden forrige uke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:43, man. 23 mars 2020

  • Fortsatt mørkt

    Publisert anonymt 05:43, man. 23 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter