Tilbake til alle rapporter

Lys på Skjeteen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:16, tir. 25 februar 2020

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Det er ingen lys som virker på Skjeteen, skal ikke dette gjøres noe med?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • .

    Sendt inn av torkve@levanger.kommune.no 10:31, torsdag 30 september 2021, markert som fikset

  • Gikk over sjeteen på tur fra jobb i dag, lysene er IKKE skiftet.

    Publisert anonymt 19:36, tirsdag 19 oktober 2021

  • Gikk over sjeteen på tur fra jobb i dag, lysene er IKKE skiftet.

    Publisert anonymt 19:37, tirsdag 19 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter