Tilbake til alle rapporter

Oversvømmelse vann på fortau

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 14:25, man. 9 mars 2020

Sendt til Bodø 5 minutter senere

Vanndam på fortau grunnet snø og mye vann. Skolevei, mange går uti veien for å komme forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?