Tilbake til alle rapporter

En lyktestolpe fungerer ikke som den skal

Rapportert i kategorien Gatelys av Jannewist@hotmail.com 21:18, tirsdag 10 mars 2020

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Gatelys er stort sett svart, men blinker innimellom. Irriterende da det er like utenfor stuevinduet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyset har ikke virket i det hele tatt på flere måneder. Lyktestolpen står også midt i krysset så den er ganske essensiell for gata.

    Publisert anonymt 01:01, onsdag 29 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter