Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe som er ekstremt dårlig forfatning

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:53, onsdag 11 mars 2020

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Lyktestolpen som står her har sett sine bedre dager. Det ser ut som det går råte i den og den heller mer og mer til en side. Flere av ledningene som går til hyttene er helt stramme, så det virker som det er de som holder den oppe

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:41, torsdag 9 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:54, mandag 11 mai 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:20, mandag 8 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:02, mandag 6 juli 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:15, søndag 9 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter