Tilbake til alle rapporter

Fartsdump som ikke er merket

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:00, onsdag 11 mars 2020

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Det har blitt lagd fartsdump her, og den er ikke merket på noe vis. Den er også veldig skarp i utforming så det går ikke å kjøre over den i 30km/t uten at det slår i forstilling. (Har kjørt her med flere forskjellige biler og ingen av de går å kjøre i fartsgrensen uten at det blir ubehagelig og stor belastning på forstilling) Det virker også som den ikke er lagt rett i forhold til kjøre retning. Når man kommer fra Moss så er det som en side/hjul treffer før det andre

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:41, torsdag 9 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:54, mandag 11 mai 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:19, mandag 8 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:02, mandag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter